Uzmanlık alanımız köy web sitesi yapmak

seo

Köy sitesi yeni versiyon 4.0 çıktı.


Köy sitesi denildiğinden ilk akla gelen firmamız uzun bir aradan sonra gelişmiş yeni versiyonumuzu bitirmiş bulunmaktayız.

Bu yeni versiyonda bir köy sitesinin yıllardır ihtiyaçları not alındı eksiklerimiz giderildi. Tüm cihazlarla uyumlu web sitesi ortaya çıkardık. İsteyen mevcut köy site sahipleri web sitelerini bu yeni versiyona geçiş yaptırabilirler.


Sunduğumuz yenilikler,
- Sayfa tasarımı mobil uyumlu hale getirildi.
Web sitemizin tüm kodlaması baştan  yazılarak, bilgisayarlar, telefonlar, Tabletler, TV'ler ve diğer tüm cihazlarla uyumlu hale getirildi. Web sitemizin yanında admin panelin görünümü iyileştirildi.

- Admin panele tek admin girişi mevcut idi. Bundan böyle yönetici birden fazla kullanıcı ekleyebilir, bu kullanıcılara  sayfa yetkilendirmesi yapabilir.  Yetkilendirme seviye 1, seviye 2, seviye 3 , seviye 4 şeklinde sınırlı olmayıp, eklediği kullanıcılara istediği sayfaları sorumlu hale getirebilir duruma getirildi. Örnek A kullanıcısı sadece Fotoğraf ekleyebilir.

- Web sitenize bırakılan mesajlar (iletişim formu, ziyaretçi defteri), üyelik başvurusu, üyelerin fotoğraf ve video gönderdiğinde mail adresinize doğrudan bildirim gitmekte.

- Web sitenizin arka planında düz renk kullanılıyordu bunun yerine istediğiniz bir fotoğrafı ekleyebiliyorsunuz.

- Web sitenizin Sol ve Sağ tarafındaki modülleri (Döviz Kuru, Hava Durumu, Makaleler, Gazeteler, Başkanın Mesajı, Dosya İndirme Panosu Önemli Linkler v.b.) Admin panelinizden Göster / Gizle yapabilirsiniz.

- Admin panelde hareketsiz fazla kalındığından oturum düşmekte idi, bu ortadan kaldırıldı.

- Köy web sitesi seo uyumlu hale getirildi. Meta etiketleri otomatik oluşmakta.



Anahtar Kelimeler: yeni versiyon  köy sitesi  gelişmiş  yeni tasarım  mobil tasarım  admin panel  seo  


köy sitesi tasarımı

köy sitesi tasarımı



Yönetim Panel Tanıtım Videoları





Köy sitesi nasıl oluşturulur ?

Köy web sitesi kendiniz başına oluşturmak kurmak oldukça zordur. Profesyonel kişilerden destek almanız gerekiyor. Kurulumdan sonra web sitenizin sorun çıkarmaması satış sonrasında teknik destek almanız hayati önemdedir.

Aşağıdaki linki tıklayarak  firmamızın köylere derneklere yaptığı web site örneğini inceleyiniz. Siz hiç uğraşmadan aşağıdaki örnek site gibi bir günde web site sahibi olabilirsiniz.. Size vereceğimiz yönetim panel ile köyünüze derneğinize ait web sitenizi kolaylıkla güncelleyebilirsiniz. 

Web sitenizi güncellerken bilgisayarınıza  herhangi bir program kurmanıza gerek yok. Veya resim eklerken resim ebatlandırmanıza gerek yok. Sadece resmi gözat deyip bilgisayarınızdan seçtiğinizde sistem kendisi ebatlandırmayı yapmaktadır.

Yapmış olduğumuz örnek köy sitesini inceleyebilir sipariş verebilirsiniz.






Köy sitesi kurmanın şartları nedir ?

Köy dernek sitelerinin kurulması için herhangi bir izin veya resmi prosödüre gerek yoktur.

Yalnız domain adınızın sonu  "tr"  uzantısı almak isterseniz  örnek: www.koyismi.org.tr   ise  resmi bir dernek olmanız gerekiyor.  

"tr" uzantılı domain alımlarında size vereceğimiz formu doldurarak kaşe imzalı şekilde ve dernek tüzüğünüzün ilk üç sayfası ile son sayfalarının taratılarak bize mail göndermeniz halinde web siteniz yayına girmektedir.  Eğer  tr uzantılı değilde sadece www.koyismi.org  veya www.koyismi.com  isimlerini alacaksanız herhangi bir evrak veya prosödüre gerek olmayıp hemen köy siteniz devreye girmektedir.

Yapmış olduğumuz örnek köy sitesini inceleyebilir sipariş verebilirsiniz.






Köy Sitesi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir ?

Köy sitesi alırken öncellikle sipariş ettiğiniz firmanın güvenirliği önemlidir. Daha sonra örnek demosunun size uygunluğu,  tasarımın kullanıcı odaklı olması kolay arayüz ve kolay yönetim paneli olması gerekiyor.  Ayrıca size sunulan web site trafik kotasının olmaması, disk kotasının olmaması lazım. Yoksa siteniz kapanır veya  haber, resim ve diğer içerikleri ekleyemezsiniz.  Fiyatı düşük olan sitelerde disk trafik kotası sıkça rastlanmaktadır. 

Site siparişinizden sonra size sunacağı teknik destek, yedekleme bakım hizmetinin vermesi gerekiyor.






Dernek Üye Aidat Takip Programı

Dernek ve Federasyonlar için üye aidat takibinin düzenli tutulması kadar üye ye bildirimi de çok önemlidir.

Üye ye borç bildirimi kolay olması gerekiyor.

Dernek Federasyonlar için yeni çıkardığımız   üye aidat takip yazılımı ile web sitenizde üyelerinizi ikiye ayırabilir resmi ve site üyeleri diye,  resmi üyelerinizin yıllar itibari ile aidatlarını girebilir, üyenizde  aidat borcunu web siteniz üzerinden online olarak görebilir.

Aidat takip programına ihtiyacınız var ise aşağıdaki linki tıklayarak size vereceğimiz web sitesini görebilir aidat takip yazılımını kullanabilirsiniz.






Köy Sitenize Resim Ekleme

Köy sitenizin yönetim paneline resim eklerken bilgisayarınıza grafik düzenleme programı kurmanıza gerek bulunmamakta. Siz sadece bilgisayarınızdaki resime gözat deyip ekle dediğinizde resim web sitenize eklenmekte.. Resmi küçültme ebatlandırma gibi işlemler yönetim paneliniz kendisi yapmakta sizi bu yorucu işlemlerden kurtarıyoruz.