Uzmanlık alanımız köy web sitesi yapmak

köy sitesi nedir

köy sitesi nedirWeb sitemi sipariş versem ne kadar sürede teslim edersiniz ?

Sipariş edilmesinden 1 gün sonra siteniz yayına girmektedir.

Alan adı ile Hostingi sizmi veriyorsunuz ?

Alan adınız yok ise biz tescil ediyoruz. Hosting hizmetiniz tarafımızca karşılanmaktadır. Fiyatımızın içerisindedir.

Alan adımı başka yerden aldım ne yapmalıyım ?

Alan adınızın aldığı yerde Dns değişikliği yapmanız gerekiyor. Dns adresimiz: ns1.pnoks.com - ns2.pnoks.com isterseniz bizi arayarak destek alabilirsiniz.

Web sitemde yönetim panelim olacak mı ?

Evet yönetim panelini sunuyoruz. Tüm sitenizi kolaylıkla güncelleyebileceksiniz haber fotoğraf, makale, video ve benzeri tüm modülere ekleme çıkarma yapabilirsiniz.

Piyasada Satılan Hazır Wordpress ve Joom Dernek ve Köy Dernek Sitelerinden Farkınız Nedir?

Wordpress ve Joom hazır sistemlerdir. Açık kaynak kodlu olduklarından yazılım açıklarını herkes tarafında bilinir ve yönetim panelini kullanması oldukça zordur. Yönetim paneli kullanmak nerdeyse bir uzman olmanız gerekiyor veya bir eğitim almanız gerekiyor. Bizde ise tasarımı ve yazılımı kendi ekibimiz tarafından yazılmış olup (Asp.net C#) kaynak kodları kapalı olup panelimizin kullanımı fazlasıyla basittir. Menü yapılarımız modülerimiz bilgisayar eğitimi almamış kişiler dahi rahatlıkla kullanabilme düzeyindedir. Yönetim panelimiz kesinlikle tek bir arıza sorun çıkarmaz ürünümüzün arkasındayız aksi halde ödediğiniz tutarı iade ediyoruz.

Web sitemi teslim aldıktan sonra bir sorunla karşılaşırsam destek veriyormusunuz ?

Evet desteğimiz sabah 09:00 -18:00 saatleri arasında telefon ve mail iledir.

Bağış Yap, Aidat Ödeme Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Ödeme sistemini kullanabilmek için öncelikle resmi bir kuruluş olmanız gerekiyor. Ödeme sistem alt yapısı iyzico.com üzerinden çalışmaktadır. iyzico firması sizden resmi faaliyete bulunduğunuza dair resmi belgeler istemektedir. Onay verdiklerinde üyeliğiniz aktif olmakta web siteniz üzerinden ödeme alabileceksiniz. Daha fazla bilgi için web siteleri üzerinden veya sözleşmelerinden ulaşabilirsiniz.

Yıllık Uzatım Ücreti varmı?

İnternette tüm web sitelerin yıllık uzatım ücreti mevcuttur. e-ticaret, şirket sitesi, kişisel blog, dernek köy siteleri farketmeksizin yıldan yıla uzatılırlar. Yıllık uzatım ücretlerinde sunucu yazılım varsa domain ücreti içindedir. Satın aldığınız paket türüne göre değişmektedir. Bizi arayarak net ücreti öğrenebilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim ?

Web sitemizde Sipariş Ver sayfasından online sipariş verebilmenin yanında 0212 436 8360 telefonumuzu arayarak sipariş verebilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim ?

Üç şekilde yapabilirsiniz. 1.Banka Havalesi 2. Kredi Kartı

Fatura kesiyormusunuz ?

Resmi çalışıyoruz. Ödemenizden sonra faturanız kesilip adresinize gönderilmektedir.

İade hakkım var mı varsa hangi durumlarda para iadesi yapıyorsunuz ?

Evet 10 gün içinde örnek demomuz özelliklerinden eksik bir modül veya çalışmayan sayfalar olduğunda hesabınıza ödemenizi çıkartıyoruz.