Uzmanlık alanımız köylere web sitesi yapmak

www.hazirkoysitesi.com sitesi Pnoks Yazılım Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği firmamız için önem arzetmektedir. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.


Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Pnoks Yazılım Danışmanlık Hizmetleri tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan 3. şahıslara verilmeyecektir.

 

Kayıt için kullandığınız isim,telefon,adres ve e-posta adresiniz üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

 

Sitemizde ödeme sayfaları https önekiyle 443 nolu SSL portu üzerinden gerçekleşir. Kredi kartı ile alınan ödemelerde sitemiz, kredi kartı bilgilerinizin bankaya iletilmesinde aracı görevi üstlenir. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek güvenli şekilde bankanın sanal pos sistemine iletilir.Kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde kaydedilmemektedir.

 

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile satın almış olduğunuz dernek köy sitesinin şifrelerini kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

hazirkoysitesi.com, Google Analytics aracı ile yeniden pazarlama yapılabilmesi için siteye gelen kullanıcının sitedeki davranışlarını tarayıcıda bulunan bir cookie ile ilişkilendirme ve Google Analytics’de, görüntülenen sayfa sayısı, ziyaret süresi ve hedef tamamlama sayısı gibi metrikleri temel alan yeniden pazarlama listeleri tanımlama hakkını haizdir.

İşbu kapsamda, ilgi alanlarını saklamak istemeyen Kullanıcılar reklam tercihlerini düzenleyerek iptal edebilirler. Kullanıcılara ait reklam tercihleri yalnızca, işbu bilgisayardaki kullanıcı tarayıcısına uygulanacaktır. Kullanıcılar, Tarayıcılarının çerezlerini sildiklerinde sıfırlanacaktır. Reklam tercihlerinizi düzenlemek için tıklayın.

 

Google Analytics kapsamı dışında kalmak isteyen Kullanıclar için, tarayıcılarına Google Analytics Kapsamı Dışında Kalma Tarayıcı Eklentisi yükleyebilirler.

 

Pnoks Yazılım Danışmanlık Hizmetleri, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, fiyatları, gizlilik politikasını, hizmet sözleşmesini ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 

kredi kart
Pnoks Yazılım Danışmanlık Hizmetleri
Çınar mah. 843 sokak No:44/6 Bağcılar İstanbul
info@hazirkoysitesi.com
0212 436 8360
facebook twitter linkedin
Copyright ©2018 - Hazır Köy Sitesi Bir Pnoks Yazılım Projesidir.